Pogoda jutro Pogoda Poznań
2413

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Dwa tragiczne wypadki w Wielkopolsce: nie żyją dwie osoby
KaT | aktualizacja: Środa, 9 2017 roku, godzina 13: 1

We wtorkowy wieczór na wielkopolskich drogach doszło do dwóch tragicznych wypadków. W jednym zginął motocyklista, w drugim kierowca samochodu.

Dwa tragiczne wypadki w Wielkopolsce: nie żyją dwie osoby
Wypadek w Chodybkach | Policja

Do pierwszego wypadku doszło około 18.00 w Chodybkach na terenie powiatu kaliskiego. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Honda nie zachował należytej odległości za pojazdem poprzedzającym i najechał na tył innego jednośladu. W wyniku zderzenia pojazdów kierowca Suzuki nie odniósł poważniejszych obrażeń, natomiast 27-letni kierowca Hondy został przewieziony do kaliskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje Anna Jaworska-Wojnicz z kaliskiej policji. 27-latek zmarł w szpitalu. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Około 22.00 doszło do drugiego wypadku. Tym razem na drodze krajowej nr 5 pod Kościanem. 19-latek prowadzący Citroena uderzył w przydrożne drzewo. Po dojechaniu na miejsce strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by uwolnić mężczyznę z pojazdu. 19-latek nie przeżył wypadku. I w tym przypadku okoliczności wypadku wyjaśnia policja.