Pogoda jutro Pogoda Poznań
2413

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Młody mężczyzna podejrzewany o gwałt trafił do aresztu
BS | aktualizacja: Środa, 9 2017 roku, godzina 13: 1

Policjanci z Gostynia zatrzymali 29-letniego mężczyzne, który miał zgwałcić swoją 28-letnią znajomą. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Młody mężczyzna podejrzewany o gwałt trafił do aresztu
zdj. ilustracyjne | policja

Do gwałtu miało dojść 9 września w jednym z mieszkań na terenie Gostynia, a informacje o podejrzeniu gwałtu policji przekazali pracownicy szpitala, do którego zgłosiła się 28-letnia kobieta. Pacjentka miała opowiedzieć lekarzom, że została chwilę wcześniej zgwałcona. Policja i prokuratura na razie nie ujawniają wielu szczegółów, ale z informacji uzyskanych przez portal Gostyń 24 wynika, że kobieta umówiła się ze znajomym, którego od dawna nie widziała. Do spotkania doszło w mieszkaniu na terenie miasta i wówczas doszło do gwałtu - Nie będę podawał w jakich okolicznościach konkretnie i jaką jest wersję zdarzenia przedstawiła pokrzywdzona i podejrzany. Te wersje różnią się - wyjaśnia w rozmowie z lokalnym portalem prokurator Jacek Masztalerz.

Mimo rozbieżności w zeznaniach mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut doprowadzenia do obcowania płciowego, a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu - Sąd argumentował to istniejącą obawą matactwa oraz surowością grożącej kary - podsumowuje Masztalerz.