Pogoda jutro Pogoda Poznań
2413

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Wielkopolskie policjantki grają w piłkę i mają pierwsze sukcesy
BS | aktualizacja: Środa, 9 2017 roku, godzina 13: 1

Przy poznańskiej Komendzie Wojewódzkiej Policji od roku działa żeńska drużyna piłki nożnej. Ostatnio poznańskie policjantki zajęły drugie miejsce na IV Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Głównego Policji.

Wielkopolskie policjantki grają w piłkę i mają pierwsze sukcesy
policja

Pomysłodawczynią założonej rok temu drużyny jest nadkom. Anna Król, a w jej skład wchodzą dziś policjantki z Poznania, Środy Wlkp. Wrześni i Kościana. Choć drużyna gra od niedawna, to ma już na swoim koncie sukcesy. Ostatnio poznańskie policjantki grały w IV Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Głównego Policji - Pierwszy mecz drużyna rozegrała z Komendą Stołeczną Policji z wynikiem 1:1, w tym samym dniu kolejny mecz policjantki zagrały z reprezentacją KWP w Łodzi. Zmagania zakończyły zwycięsko zdobywając 3 bramki i nie tracąc żadnej. W drugim dniu turnieju pierwszy mecz reprezentantki KWP w Poznaniu rozegrały z policjantkami z Komendy Głównej Policji, pokazały ducha walki i jako jedyna z drużyn kobiecych mecz z KGP zakończyły remisem 2:2. Ostatni mecz został rozegrany z gospodarzami turnieju, tj. KWP w Olsztynie, zakończony z wynikiem 8:2 dla funkcjonariuszek z KWP Poznań - relacjonuje Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. Takie wyniki pozwoliły ostatecznie na zajęcie drugiego miejsca w całym turnieju. Poznanianki dały się wyprzedzić jedynie reprezentacji Komendy Głównej Policji.