blogi.epoznan.plhttp://epoznan.pl/blogi-blog-578Tramwaj na Naramowice jednak nie pojedzie. Chyba że na oponach. Jaśkowiak i wszystko jasne.Wed, 30 May 2018 05:34:50 +0200item_news12643Notowania Prezydenta Jacka Jaśkowiaka lecą na łeb na szyje. Było 65 jest już tylko 32.Sat, 26 May 2018 06:48:11 +0200item_news12630Jacka Jaśkowiaka sukces wyborczy. Wygrywa w pierwszej turze wyborów. Taki zlecił sondaż. Fri, 18 May 2018 04:19:02 +0200item_news12604Wybory 2018. Jacek Jaśkowiak i jego FABRYKA SKROBANEK.Wed, 21 Mar 2018 09:04:17 +0100item_news12408Zbigniew Hoffmann na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak mdleje na samą myśl o tym. Wie że przegra.Fri, 09 Feb 2018 13:48:59 +0100item_news12263,,Dorwać Blogera" czyli Jacek Jaśkowiak na wojennej ścieżce gnębi rodzinę z Poznania. List poszkodowanego.Wed, 17 Jan 2018 08:26:49 +0100item_news12178Towarzyszu Lewandowski , Towarzyszu Stasica ! POBUDKA i do roboty. LIST NAJEMCY.Thu, 11 Jan 2018 14:16:28 +0100item_news12163Wiceprezydent Tomasz Lewandowski w świątecznej atmosferze niszczy kamienice i nęka lokatorów Wed, 27 Dec 2017 11:16:05 +0100item_news12114SEXAFERA w Gazecie Wyborczej. Środowisko dewiantów nareszcie obnażone.Fri, 01 Dec 2017 10:36:57 +0100item_news11978Jarosław Pucek idzie do wyborów 2018. Dość ma koszenia trawników i handlu autami.Sat, 25 Nov 2017 13:35:55 +0100item_news11945