blogi.epoznan.plhttp://epoznan.pl/blogi-blog-578NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi !Sat, 09 Sep 2017 11:06:49 +0200item_news11526Choroba Brudnych Ptaszków zaatakowała Poznań. Sanepid wszczął ALARM. LGBT przerażone.Fri, 01 Sep 2017 07:45:04 +0200item_news11502Żeby było jak było. Lewackie ,,działaczki lokatorskie" terroryzują właścicieli kamienic. Thu, 31 Aug 2017 10:33:04 +0200item_news11498Gdzie jest cmentarzysko kotów Ewy Zgrabczyńskiej? Co kombinuje dyrektorka ZOO?Thu, 17 Aug 2017 10:08:27 +0200item_news11465Jacek Jaśkowiak i ,,Mr Gay Europe" otworzą Święty Marcin po przebudowie. ,,Siostra" Piotr Żytnicki z GW przeprowadzi transmisję na żywo. Mon, 14 Aug 2017 03:43:38 +0200item_news11459Miasto Poznań czyścicielem kamienic. Na Kantaka wraz z ZKZL wyrzuca ludzi z miejskich lokali. Pomaga Nadzór Budowlany.Sat, 12 Aug 2017 07:10:19 +0200item_news11457Gazeta Wyborcza już ledwo przędzie. Gdyby nie Urząd Miasta padła by na ... twarz.Fri, 14 Jul 2017 14:06:49 +0200item_news11340Prezydent Tomasz Lewandowski wywalony z Urzędu Miasta? Spełnia się marzenie Poznaniaków.Tue, 11 Jul 2017 12:47:44 +0200item_news11329Nawet rury w Teatrze Polskim mają kolor… różowy - czyli jak Tęczusie z LGBT walą w rogi Poznaniaków.Tue, 27 Jun 2017 16:14:20 +0200item_news11277Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak sprowadza imigratów do Poznania. Czy uda mu się ZGWAŁCIĆ Poznań ? .Sat, 24 Jun 2017 13:34:29 +0200item_news11264