Pogoda jutro Pogoda Poznań
0-6
W tym dniu brak wydarzeń
zakładka
POD NASZYM PATRONATEM
event
Do 28 lutego można się zgłaszać do XV edycji Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Konkurs adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz startupów z Poznania i Powiatu Poznańskiego.
event
W dniach 22 - 24 lutego na MTP odbywać się będą Targi Gardenia. Będzie tam można przygotować się do zbliżającej się wiosny odwiedzając setki stoisk z roślinami, czy najnowszymi rozwiązaniami w ogrodnictwie. Zapraszamy!
event
24 lutego w Kinepolis na poznańskim Franowie odbędzie się impreza Fun Fest - festiwal młodych miłośników komiksów, gier i kina. W ramach imprezy funkcjonować będą strefy Play (gry planszowe), Hero (kącik dla najmłodszych) oraz Cyber (gry VR). Nie zabraknie konkursu cosplay, prelekcji i stoisk tematycznych.
event
25 lutego o 18.00 w Auli UAM odbędzie się kolejny Speaking Concert, tym razem pod hasłem Jeżeli kochać... - muzyka i miłość. Podczas koncertu wykonane zostaną utwory od renesansu do współczesności. Artyści opowiedzą o ścieraniu się pierwiastków męskich i żeńskich w muzyce. Zapraszamy!
event
Po raz dziewiąty Radio Afera i Samorząd Studentów Politechniki Poznańskiej zapraszają młodych artystów na Akademicki Przegląd Muzyczny. Zgłoszenia przyjmowane są do końca lutego. Na marzec zaplanowano półfinały, a w kwietniu wielki finał. Zapraszamy!
event
3 marca o 20.00 w klubie Tama odbędzie się koncert jednej z najbardziej barwnych i kontrowersyjnych postaci polskiej sceny hip-hopowej, Tedego. Zapraszamy!
event
5 marca w Auli UAM odbędzie się koncert Starego Dobrego Małżeństwa. Usłyszymy kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. Zapraszamy!
event
8 marca w Teatrze Ósmego Dnia premiera spektaklu Argentyna. To opowieść o miłości i tęsknocie, która wraz z rzeszami imigrantów przypłynęła do Buenos Aires w poszukiwaniu lepszego życia. W poszukiwaniu szczęścia. Zapraszamy.
event
10 marca o 18.00 w Hali Sportowej AWF odbędzie się koncert z okazji 35-lecia Zespołu Tańca Ludowego POZNAŃ AWF. Widzowie będą mogli zobaczyć najlepsze choreografie zespołu, a na scenie wystąpią nie tylko obecnie tancerze, ale też ci, którzy dawno pożegnali się z grupą. Zapraszamy!
event
11 marca w klubie Blue Note odbędzie się koncert charytatywny Podaj łapę karma wraca 2. Dochód z imprezy, w której udział wezmą zespoły Hope, Hoi Polloi oraz Glasspop, a także Adam Wolski z synem, zostanie przekazany na pomoc schronisku w Przyborówku. Zapraszamy!
event
W dniach 19 - 20 marca w Hotelu IBB Andersia odbywać się będzie V Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych. Wydarzenie pozwoli na poznanie mechanizmów profesjonalizacji rodziny biznesowej, zakładania fundacji firmy rodzinnej i budowania długowieczności rodzinnego biznesu. Zapraszamy!
event
Na przełomie 2017 i 2018 roku w naszym województwie odbywać się będzie I Wielkopolska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie organizowana przez straż miejską i Wyższą Szkołę Bankową. Najlepsi uczniowie, wyłonieni w drodze dwustopniowych eliminacji, zostaną zakwalifikowani do finału, który odbędzie się wiosną.
event
11 kwietnia w CK Zamek, w ramach Era Jazzu: Aquanet Jazz Festival, wystąpi Nicholas Payton. Nowoorleański trębacz to jeden z najważniejszych muzyków dzisiejszego jazzu, który z niezwykłą wirtuozerią kontynuuje tradycję wielkich mistrzów tego instrumentu z południa Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy!
event
12 kwietnia w CK Zamek, w ramach Era Jazzu: Aquanet Jazz Festival, wystąpi Tingvall Trio. To formacja, która swoją muzyką i postrzeganiem jazzu znakomicie nawiązała do kultowego E.S.T. trio, amerykańskiego Bad Plus trio oraz fortepianowych wirtuozów skrywających się za idiomem „scandinavian jazz-piano style”.
event
13 kwietnia w klubie Blue Note, w ramach Era Jazzu: Aquanet Jazz Festiwal, wystąpi E.J. Strickland Quintet. Będzie reprezentować elitę nowojorskiego jazzu. Kreatywny koncert, perfekcyjne brzmienie, ciekawa koncepcja artystyczna zespołu oraz subtelna gra perkusisty oczarowują wszystkich. Zapraszamy!
event
14 kwietnia w Auli UAM, w ramach Era Jazzu: Aquanet Jazz Festival, wystąpi australijska pianistka i wokalistka Sarah McKenzie. Uznawana jest przez europejskich krytyków muzycznych za następczynię Diany Krall, a jej najnowszy album „Paris In the Rain” cieszy się sporym uznaniem.
event
15 kwietnia w CK Zamek, w ramach Era Jazzu: Aquanet Jazz Festival, wystąpią Omar Sosa & Paolo Fresu. Genialny kubański pianista i kompozytor Omar Sosa zaprosił do współpracy równie elokwentnego i znakomitego włoskiego trębacza Paolo Fresu. Zapraszamy!
1 mln 93 tysiące czytelników
nr 1 w Poznaniu
100% poznański kapitał
Witold Kundzewicz
redaktor naczelny
Kasia Żurowska
redaktor prowadzący
Joanna Wachowska, Bartosz Stańda, Szymon Kaczmarek
redakcja
Piotr Gębura, Tomasz Płuciennik
IT