Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
19 9

Tomasz Lipiński wystartuje do Rady Miasta z list komitetu Jarosława Pucka. „Ze szkodą dla Platformy, z zyskiem dla Dobra Miasta”

j
niedziela, 9.09.2018 r.
godz. 14.19
j | niedziela, 9.09.2018 r., godz. 14.19
Tomasz Lipiński wystartuje do Rady Miasta z list komitetu Jarosława Pucka. „Ze szkodą dla Platformy, z zyskiem dla Dobra Miasta”

Informacja została oficjalnie potwierdzona zwołanej dziś konferencji prasowej.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
19°C 1017 hPa
POJUTRZE
pogoda
19°C 1012 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Już wcześniej informowaliśmy, że pojawiły się spekulacje dotyczące startu byłego radnego PO Tomasza Lipińskiego z list komitetu Jarosława Pucka - Dobro Miasta. Dziś potwierdzili to obaj na konferencji prasowej. Chyba już nie jest niespodzianką jeżeli przedstawię kolegę Tomasza Lipińskiego, którego w sumie przedstawiać nie trzeba – ale w nowej roli, jako kandydata do Rady Miasta z naszego komitetu Dobro Miasta z Winograd – mówił podczas konferencji prasowej Jarosław Pucek, kandydat na prezydenta Poznania.

Ja bardzo chciałbym, żeby to mieszkańcy Winograd decydowali, czy dalej mam być radnym. A nie partyjne układanki, partyjna rywalizacja. Tak, że ze szkodą dla Platformy, z zyskiem dla Dobra Miasta Tomasz Lipiński wystartuje w wyborach do Rady Miasta- komentował były radny PO Tomasz Lipiński.

Przypomnijmy w piątek radny Lipiński na portalu społecznościowym, ogłosił, że odchodzi z PO. Natomiast awantura wokół list Koalicji Obywatelskiej rozpętała się w miniony weekend, podczas posiedzenia rady regionu PO. Wówczas radny Lipiński nie został wpuszczony na posiedzenie. Szef wielkopolskiej PO Rafał Grupiński poinformował, że kazał usunąć go z list do Rady Miasta na nadchodzące wybory samorządowe. Został na moją prośbę skreślony ze względu na jego wypowiedzi chociażby dla telewizji poznańskiej, w których dyskredytował naszą pracę w mieście Poznaniu, oraz pracę prezydenta – tłumaczył Rafał Grupiński.

Reklama