Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
24 13

Lech - Korona: kontuzjowani lechici wracają do zdrowia

sk
środa, 13.09.2017 r.
godz. 17.06
sk | środa, 13.09.2017 r., godz. 17.06
Lech - Korona: kontuzjowani lechici wracają do zdrowia
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

Podczas spotkania z Pogonią Szczecin nie najlepiej zaprezentowali się rezerwowi gracze Lecha Poznań. W piątek do składu powinni powrócić podstawowi gracze.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
23°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
24°C 1022 hPa
POJUTRZE
pogoda
23°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Podczas starcia z Portowcami szansę występu od pierwszej minuty otrzymali m.in. Mihai Radut i Niklas Barkroth, którzy do tej pory głównie przesiadywali na ławce rezerwowych. Rumun i Szwed nie pokazali jednak nic szczególnego i kibice Kolejorza  błyskawicznie zatęsknili za Radosławem Majewskim, Maciejem Makuszewskim i kontuzjowanym od lipca Darko Jevticiem.

Jak informuje oficjalna strona klubu, wspomniana trójka podczas środowego treningu trenowała na pełnych obrotach. Można więc zakładać, że wspomniani piłkarze będą do dyspozycji sztabu szkoleniowego podczas piątkowego spotkania z Koroną Kielce.

To jeszcze nie oznacza, że wszystkich zobaczymy w podstawowej jedenastce. Majewski zagrał w Szczecinie przez kilka minut i jeśli bez problemów przepracuje cały tydzień, to jego występ od pierwszej minuty powinien zależeć wyłącznie od decyzji Nenada Bjelicy. Podobnie wygląda sytuacja Makuszewskieg, który opuścił tylko jeden mecz i trudno przypuszczać, żeby wpłynęło to na jego dyspozycję.

W innym położeniu jest Jevtić. Szwajcar od kilku tygodni nie pojawiał się na placu gry i należy zakładać, że najpierw dostanie od trenera kilkanaście lub kilkadziesiąt minut gry.

W piątek na pewno nie zobaczymy Wołodymyra Kostewicza. Ukraińca czekają dwa miesiące przerwy.Wciąż zawieszony jest także Maciej Gajos.